Jak zamówić i aktywować hosting w LH.pl?

Aby zamówić hosting w LH.pl wystarczy przejść na stronę: www.lh.pl, a następnie do zakładki HOSTING, gdzie znajdują się pakiety:

Który pakiet hostingowy w LH.pl wybrać?

Przy wyborze pakietu zwróć uwagę na przestrzeń dyskową, która będzie Ci potrzebna. Jeżeli planujesz zbudowanie jednej strony i uruchomienie kilku skrzynek e-mail, możesz wybrać podstawowe pakiety – kiwi lub orange. Jeżeli jednak planujesz rozbudować stronę o sklep, bloga lub inne projekty – zamów pakiet mango lub apple.
W przypadku przenoszenia usług do LH.pl, możesz wybrać hosting odpowiadający powierzchni pakietu u obecnego hostingodawcy.

Pakiety hostingowe w LH.pl – ile kosztują?

  • orange 5 GB – 50 zł netto w pierwszym roku i 100 zł netto w każdym kolejnym roku odnowienia
  • kiwi 10 GB – 37, 50 zł netto w pierwszym roku i 150 zł netto w każdym kolejnym roku odnowienia
  • mango 30 GB – 60 zł netto w pierwszym roku i 240 zł netto w każdym kolejnym roku odnowienia
  • apple 100 GB – 100 zł netto w pierwszym roku i 400 zł netto w każdym kolejnym roku odnowienia

Pakiet hostingowy wybrany? To zamawiamy!

Wybierz jeden z dostępnych pakietów i kliknij ZAMÓW, a następnie FINALIZUJ ZAMÓWIENIE.

W kolejnym kroku potwierdź swoje zamówienie klikając ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE.

  • Jeżeli jesteś zalogowany otrzymasz kartę ze swoimi danymi. Jeżeli się zgadzają, kliknij DALEJ by dokończyć zamówienie.
  • Jeżeli jednak nie masz jeszcze konta w panelu LH.pl, otrzymasz kartę logowania lub rejestracji konta. Po zalogowaniu lub rejestracji dokończ zamówienie.

Sprawdź telefon i skrzynkę e-mail

Po założeniu zamówienia otrzymasz sms z kodem do aktywacji hostingu. Wpisz kod na stronie: panel.lh.pl/sms i kliknij AKTYWUJ KOD.
Gdy hosting będzie aktywny, na adres e-mail podany w panelu klienta otrzymasz dostępy do głównego serwera FTP Twojego hostingu. Zachowaj te dane, będą Ci potrzebne do zalogowania się do serwera FTP.

Testuj hosting przez 14 dni

Po aktywacji hostingu, pakiet będzie ważny przez 14 dni. Jest to okres testowy, w którym możesz sprawdzić np. wydajność hostingu lub jakość obsługi klienta.

Zdecydowany? Opłać hosting na 365 dni!

Hosting możesz opłacić przelewem tradycyjnym (faktura proforma zostanie wysłana na Twój adres e-mail) lub szybkim przelewem z poziomu panelu klienta: panel.lh.pl, w zakładce FAKTURY.

Dowiedz się więcej – jak połączyć się z serwerem FTP?